Přihláška

Vyplň následující formulář a my ti obratem pošleme další informace. Toto přihlášení je kvůli současné situaci předběžné tudíž nezávazné. Za nějakou dobu proběhne druhé kolo, kdy bude již potřeba své přihlášení potvrdit závazně. Cena English campu zatím činí 3500 Kč + cesta.

Sice jsme tě přihlásili, ale nepodařilo se nám poslat ti potvrzovací email. Prosím kontaktuj nás na telefonu uvedeném výše.
Bohužel došlo k nějaké chybě. Prosím zkus to znovu.
Tak a je to. Jsi přihlášen/a a pokud nedošlo k nějaké chybě, tak už máš v mailu potvrzení. Pokud se tak nestalo, zavolej nám na číslo uvedené výše.

Právě tě přihlašujeme a vybavujeme poštovního holuba s informacemi...

Prosím vydrž, toto může pár vteřin trvat...
Pokud se nevejdeš do nabízeného rozsahu data narození, prosím nevymýšlej si a raději nám zavolej.
Potřebujeme, pokud ti je méně jak 18 let.
Přibližně - jak se cítíš.
Součástí english campu jsou odpolední aktivity, při kterých je možnost vybrat si ze sportů, tématických workshopů či jiných aktivit. Napiš sem prosím o jaký workshop či sport bys měl/a zájem (např. fotbal, baseball, kreslení, focení..) Podle možností a zájmu budeme zajišťovat jednotlivé workshopy či sporty.
V rámci Fusion části se můžeš mimo zpívání ve sboru naučit ještě na nějaký nástroj nebo zdokonalit svůj zpěv. V případě většího zájmu je možné mít jako workshop i divadlo. Napiš sem prosím o jaký workshop bys měl/a zájem (např. kytara, bicí, solo zpěv, piano, divadlo...) Podle možností a zájmu budeme zajišťovat učitele na jednotlivé workshopy.
Detailní informace (v kolik a kde) se dozvíš včas před kempem.
Pokud máš nějaké alergie, jsi vegetarián, bezlepek, či máš jiná stravovací omezení
Něco, co chceš dodat, například zdravotní problémy o kterých by měl náš zdravotník vědět, tvá očekávání od campu, případně informace, pokud se chystáš přijet později.