Přihláška

Vyplň následující formulář a my ti obratem pošleme další informace. Tato přihláška je závazná tudíž se prosím nepřihlašuj "jen tak" s tím, že ještě uvidíš. Také prosíme, aby pokud se s námi rozhodneš jet, abys přijel pokud možno na celý týden. Cena English campu činí 4000 Kč + cesta. Prosíme o zaplacení zálohy 1500 Kč do 4 týdnů po přihlášení. Zbylých 2500 Kč do 30.6. 2020.

Sice jsme tě přihlásili, ale nepodařilo se nám poslat ti potvrzovací email. Prosím kontaktuj nás na telefonu uvedeném výše.
Bohužel došlo k nějaké chybě. Prosím zkus to znovu.
Tak a je to. Jsi přihlášen/a a pokud nedošlo k nějaké chybě, tak už máš v mailu potvrzení. Pokud se tak nestalo, zavolej nám na číslo uvedené výše.

Právě tě přihlašujeme a vybavujeme poštovního holuba s informacemi...

Prosím vydrž, toto může pár vteřin trvat...
Pokud se nevejdeš do nabízeného rozsahu data narození, prosím nevymýšlej si a raději nám zavolej.
Potřebujeme, pokud ti je méně jak 18 let.
Na English campu je možné si zakoupit tématické tričko na památku. Bohužel nemůžeme zajistit, že bude přesný počet triček pro všechny, protože je objednáváme dopředu. Napiš nám, ale prosím svoji velikost, abychom mohli množství a velikosti triček co nejlépe odhadnout.
Přibližně - jak se cítíš.
V rámci Fusion části se můžeš mimo zpívání ve sboru naučit ještě na nějaký nástroj nebo zdokonalit svůj zpěv. Napiš sem prosím o jaký workshop bys měl/a zájem (např. kytara, bicí, solo zpěv, piano...) Podle možností a zájmu budeme zajišťovat učitele na jednotlivé workshopy
Detailní informace (v kolik a kde) se dozvíš včas před kempem.
Pokud máš nějaké alegie, jsi vegetarián, bezlepek, či máš jiná stravovací omezení
Něco, co chceš dodat, například zdravotní problémy o kterých by měl náš zdravotník vědět, tvá očekávání od campu, případně informace, pokud se chystáš přijet později.